1. prijezd
    Invalid Input
  2. odjezd
    Invalid Input

Prázdninový dum s prázdninovými byty v St. Martině u Loferu

Prázdninový dům s prázdninovými byty v St. Martinu
Komfortní prázdninové byty s top vybavením Zimní dovolená v Domu Oktavia v St. Martinu

k prázdninovým bytům

Vychutnejte si nejkrásnější dny v roce v našem prázdninovém domě se 4 prázdninovými byty v idylické vesničce St. Martin u Loferu, okolí Vás okouzlí dychvyrážajúcimi horskými kulisami, šumícími potůčky a překrásnou nedotčenou přírodou Salcburského Saalachtalu.

Srdečně Vás zveme, strávit Vaši dovolenou do našeho domu v St. Martině.
Během Vašeho pobytu v našem komfortním prázdninovém domě můžete využít možnost parkování v zastřešené garáži. Po vyčerpávajícím dni na horách nebo na sjezdovce se můžete uvolnit v naší sauně, která se nachází v našem domě.

V blízkosti našeho prázdninového domu se nacházejí potraviny, pekárna, banka s automatem, zastávka autobusu a několik restaurací, které Vás rozmazlí Pinzgauerskými specialitami.

Komfortní prázdninové byty v Salcburském Saalachtalu

Nabízíme Vám prostorné komfortní prázdninové byty v příjemném prostředí, které jsou určeny pro 2, 4, 6 nebo 8 osob. Vedle ložnic se zde nacházejí útulné obývací pokoje s televizí, kompletně zařízená kuchyň s pohodlným jídelním koutem, slunný balkon a světlá moderní koupelna s umyvadlem, sprchou / WC.

 

Bedeckt 4° C
St. Martin bei Lofer
Bedeckt
Luftfeuchtigkeit: 93%
Wind: West-Südwest mit 3.5 km/h
Mo
Schneefall
3 - 6
Di
Regen möglich
6 - 8
Mi
Teils Wolkig
4 - 16
Do
Teils Wolkig
7 - 17

Prázdninovy dum Oktavia         Familie Schmiderer           Dorf 47          A-5092 St. Martin bei Lofer         Tel +43 6588 8527         E-Mail Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!">'+addy_text12231+'<\/a>'; //-->