1. prichod
    Invalid Input
  2. odchod
    Invalid Input

Prázdninový dom s prázdninovými bytmi v St. Martine pri Loferi

Prázdninový dom s prázdninovými bytmi v St. Martine
Komfortné prázdninové byty s top vybavením Zimná dovolenka v Dome Oktavia v St. Martine

k prázdninovým bytom...

Vychutnajte si najkrajšie dni v roku v našom prázdninovom dome so 4 prázdninovými bytmi v idylickej dedinke St. Martin pri Loferi, okolie Vás okúzli dychvyrážajúcimi horskými kulisami, šumiacimi potôčkami a prekrásnou nedotknutou prírodou Salzburského Saalachtalu.

Srdečne Vás pozývame, stráviť Vašu dovolenku do nášho domu v St. Martine. Počas Vášho pobytu v našom komfortnom prázdninovom dome môžete využiť možnosť parkovania v zastrešenej garáži. Po vyčerpávajúcom dni na horách alebo na zjazdovke sa môžete uvoľniť v našej saune, ktorá sa nachádza v našom dome.

V blízkosti nášho prázdninového domu sa nachádzajú potraviny, pekáreň, banka s automatom, zastávka autobusu a niekoľko reštaurácií, ktoré Vás rozmaznajú vychytenými Pinzgauerskými špecialitami.

Komfortné prázdninové byty v Salzburskom Saalachtaly

Ponúkame Vám priestranné komfortné prázdninové byty v príjemnom prostredí, ktoré sú určené pre 2, 4, 6 alebo 8 osôb. Popri spálňach sa tu nachádzajú útulné obývacie izby s televíziou, kompletne zariadená kuchyňa s pohodlným jedálenským kútom, slnečný balkón a svetlá moderná kúpeľňa s umývadlom, sprchou/WC.

 

Bedeckt 4° C
St. Martin bei Lofer
Bedeckt
Luftfeuchtigkeit: 93%
Wind: West-Südwest mit 3.5 km/h
Mo
Schneefall
3 - 6
Di
Regen möglich
6 - 8
Mi
Teils Wolkig
4 - 16
Do
Teils Wolkig
7 - 17

Prázdninovy dom Oktavia         Familie Schmiderer           Dorf 47          A-5092 St. Martin bei Lofer         Tel +43 6588 8527         E-Mail Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!">'+addy_text26215+'<\/a>'; //-->